Push-Pull Party 2013 – podsumowanie

Podsumowanie 2013XI Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu – Push-Pull Party Jugowice 2013 – w chwale zapisały się w kartach historii. Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy pomyśleli o nas w ten weekend i wpadli w odwiedziny, a co za tym idzie: ścigali się, jeździli drezynami ręcznymi i innymi, które były w tych dniach do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, a Wasze pociechy wróciły do domów z uśmiechniętymi buźkami 🙂 . Jeśli było tak w przeważającej części przypadków – będziemy baaardzo zadowoleni.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przy organizacji imprezy zarówno ze strony gminy jak i podwykonawców.
Dziękujemy naszym przyjaciołom z Klubu Sympatyków Kolei z Wrocławia, którzy wsparli nas podczas obsługi zawodów, Pawłowi Musiałowi z Bystrzycy i Heńkowi Remiszowi z Opolskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei, którzy podstawili i obsługiwali dodatkowy pociąg drezynowy, firmie JATA Fiat – Świdnica, za lśniącego, czerwonego, „drezylucha” Cabrio. Zdzisiowi i Grześkowi za ich rowery szynowe oraz Jackowi za dodatkową drezynę ręczną.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w promocji imprezy, a w szczególności: Portalom Lokalnym – Doba.pl , magazynowi „Rynek Kolejowy”, Galerii Świdnickiej, SM Podzamcze, Telewizji DAMI, Portalowi nasz.walbrzych.pl oraz redakcji serwisu walbrzych.naszemiasto.pl – za patronaty medialne, a niektórym z nich za inne – znaczące – działania promocyjne, którymi nas wspomogli dosłownie za jeden uśmiech 🙂   Jesteście SUPER!
Praca z Wami to czysta przyjemność! 🙂

Reasumując, tak na pożegnanie… Wielkie dzięki, regenerujcie siły. Bądźcie dla siebie mili i do zobaczenia w przyszłym roku!


Bartosz Szarafin,
Sowiogórskie Bractwo Kolejowe